FRC ile ilgili faydalı linkler !

https://learn.frcturkey.org/[TR] Fikret Yüksel Vakfı tarafından içeriği oluşturulan Türkçe bilgiler içeren web sitesi. İçeriğine takımlarda katkı sağlayabilirler.

http://www.team358.org/files/programming/ControlSystem2015-2019/labview/index.php [ENG] FRC elektroniği ve programlaması hakkında güzel içerik bulunduran bir sitedir. Labview kod resimlerini Labview uygulamasına taşıdığınızda programı da uygulamaya geçirmiş oluyorsunuz:

https://www.robowranglers148.com/resources.html [ENG] FRC Robot tasarımları, mühendislik defterleri ve juri kitapçıkları bulunduran bir sitedir.

http://frc971.org/content/resources [ENG] FRC Yazılım ve Robot çizmek hakkında içerikler bulunduran bir sitedir.

https://frcteam2910.org/resources/ [ENG] FRC Robot yazılımları, mühendislik defterleri ve jui kitapçıkları bulunduran bir sitedir.

https://team2471.org/resources/ [ENG] FRC Robot tasarımları, mühendislik defterleri ve juri kitapçıkları bulunduran bir sitedir.

http://spectrum3847.org/recommendedreading/ [ENG] FRC Robot yazılımları, mühendislik defterleri ve juri kitapçıkları bulunduran bir sitedir.

http://www.team624.org/?controller=page&action=programmingResources [ENG] FRC Robot yazılımı, yazılım için yapılmış bir çok Shuffleboard’u bulunduran bir sitedir.

http://team3128.org/resources/ [ENG] FRC Business Plan ve Ödül dosyaları bulunduran bir sitedir.

http://team1323.com/wiki/ [ENG] FRC Robot yazılımları, mühendislik defterleri, juri kitapçıkları ve robot tasarımları bulunduran bir sitedir.

https://www.citruscircuits.org/resources.html [ENG] FRC Robot yazılımları, mühendislik defterleri, juri kitapçıkları ve robot tasarımları bulunduran bir sitedir.

https://www.simbotics.org/resources/ [ENG] FRC Yarışma stratejileri, robot tasarımları ve mühendislik defterleri bulunduran bir sitedir.

http://www.killerbees33.com/resources/ [ENG] FRC Robot yazılımları, mühendislik defterleri, juri kitapçıkları ve robot tasarımları bulunduran bir sitedir.

https://www.teamrush27.net/resources [ENG] FRC Robot yazılımları, mühendislik defterleri ve juri kitapçıkları bulunduran bir sitedir.

Last updated